Partnerská sdělení

 Tato sekce obsahuje komerční sdělení poskytnuté od partnerů webu

» Partnerská sdělení
Zkušenosti s obinutuzumabem v první linii léčby pacientů s FL v klinické praxi UK - dr. Wendy Osborne (odpovědi na otázky)

Zkušenosti s obinutuzumabem v první linii léčby pacientů s FL v klinické praxi UK - dr. Wendy Osborne (odpovědi na otázky)

1. 7. 2021

Dne 14. 4. 2021 proběhlo virtuální sympozium v rámci XIII. Výročního plenárního zasedání KLS a ČSCLL na téma "Co přináší současná doba pacientům s folikulárním lymfomem?", na kterém mimo jiné zazněly zkušenosti zahraničního hosta Dr. Wendy Osborne (Newcastle Freeman Hospital).

Zkušenosti na základě 15 otázek a odpovědí Dr. Wendy Osborne můžete zhlédnout ZDE.

Ostatní zajímavá videa a přednášky z plenárního zasedání můžete zhlédnout ZDE.

Toto je komerční sdělení společnosti Roche

Partnerská sdělení společnosti Roche
Více zde
Novinky v terapii T-lymfomů

Novinky v terapii T-lymfomů

28. 6. 2021

Do rubriky „Partnerská sdělení“, v rámci webových stránek HEMATOonkologie.cz jsme pro Vás právě vložili aktuální videa společnosti Takeda. Zhlédnout tak můžete čtyři videa uznávaných odborníků z oblasti hematoonkologie. Autoři přednášek v nich představují nejnovější poznatky na základě medicíny založené na důkazech i výsledky zásadních klinických studií. Mějte přehled o aktuálních diagnostických a léčebných trendech v terapii periferních T-lymfomů či relabovaného anaplastického velkobuněčného lymfomu. Seznamte se s léčebnými postupy po progresi onemocnění, i efektu léčby účinnou látkou brentuximab vedotin. Poslechněte si, co je nového.

Toto je komerční sdělení společnosti Takeda

Partnerská sdělení společnosti Takeda
Více zde
Odebírejte
novinky
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Hematoonkologie.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.